OZNAMY / NOVINKY

POĎTE S NAMI DO ZOO

Vďaka spoločnosti OLO a.s., ktorá pripravila už 13.krát podujatie S OLO ZADARMO DO ZOO pre školy zapojené do projektu OLOMÁNIA, sa nám ponúka možnosť navštíviť ZOO. Stačí priniesť mrkvu alebo jabĺčko (vstupné do ZOO).

Kedy: 27.9.2017 (streda) s odchodom z MŠ o 8:45 hod.
Kto:  Včielky, Lienky, Mravčekovia, Sovičky
Čo si treba priniesť:  Mrkvu alebo jabĺčko, ruksak s desiatou a vhodné  jesenné oblečenie.
Čo treba urobiť: podpísať informovaný súhlas v triede dieťaťa.

V PRÍPADE NEPRIAZNIVÉHO POČASIA SA VÝLET DO ZOO NEBUDE KONAŤ

DIVADELNÉ PREDSTAVENIE   V MATERSKEJ ŠKOLE

„ŽABÍ   PRINC“

KEDY: PIATOK 8.9.2017 DOPOLUDNIA

RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE

Dňa 7.9.2017 (štvrtok) o 17:00 hod sa uskutoční rodičovské združenie pre materskú školu.

O 17:00 hod. začne plenárna časť v priestoroch jedálne materskej školy  a po skončení bude pokračovať v triedach detí s triednymi učiteľkami.

Školský rok 2017/2018 začína 4. septembra 2017.

Prosíme Vás, aby ste
dodržiavali čas príchodu do materskej školy najneskôr do 8:00 hod.
Každé dieťa má mať v skrinke podpísané:
– pevnú obuv na prezutie (papuče alebo sandále),
– pyžamo,
– dostatok náhradného oblečenia (aj spodnú bielizeň),
– vešiak do skrinky,
– hrebeň.

Zákonný zástupca odovzdá pri nástupe do materskej školy:
– kópiu preukazu poistenca – novoprijaté deti,
– kópiu rodného listu – novoprijaté deti,
– vyhlásenie o bezinfekčnosti prostredia, z ktorého dieťa prichádza (tlačivo vám poskytneme pri nástupe do MŠ alebo je možné stiahnuť si ho na stránke materskej školy) – všetky deti,
– diagnostiku dieťaťa zákonnými zástupcami (tlačivo vám poskytneme pri nástupe do MŠ alebo je možné stiahnuť si ho na stránke materskej školy) – novoprijaté deti,
– splnomocnenie na prevzatie dieťaťa (tlačivo vám poskytneme pri nástupe do MŠ alebo je možné stiahnuť si ho na stránke materskej školy) – všetky deti.