Materská škola - Galéria gotografií - šk. rok 2016/2017

Už vieme ako pomôcť

Organizácia Škola života zo Žiliny pre našich žiakov I. stupňa, piatakov a detičky z materskej školy pripravila koncert PRVÁ POMOC.

Tento koncert bol iný ako ostatné, ktoré doteraz žiaci absolvovali. Počas celého koncertu, ktorý prebiehal utorok - 15. februára 2017 v telocvični školy, sa striedali melodické piesne, krátke rozhovory na tému prvej pomoci a praktické ukážky záchrany človeka. Text piesní, klipy k piesňam, čísla prvej pomoci a spôsoby záchrany ľudského života sa zobrazovali na plátne. Žiaci neboli len pasívnymi divákmi, ale mohli sa zapojiť do spievania piesní a všetkých aktivít. Moderátori, ktorí boli súčasne aj spevákmi, používali dva hudobné nástroje, gitaru a bubon. Špeciálnym hosťom bola pani zdravotníčka, ktorá žiakom predstavila priestory a náplň práce záchrannej služby. Rozprávala a na figuríne ukázala rôzne spôsoby záchrany života, ktoré si mohli deti priamo vyskúšať a správne sa ich naučiť.

Bol to plnohodnotný zážitok, na ktorý žiaci len tak nezabudnú. Určite sa im v budúcnosti podarí zachrániť ľudský život, podať pomocnú ruku v pravý čas, pretože už vedia ako pomôcť.

PaedDr. Beáta Valkovičová

Už vieme ako pomôcť 1 Už vieme ako pomôcť 2 Už vieme ako pomôcť 3 Už vieme ako pomôcť 4 Už vieme ako pomôcť 5 Už vieme ako pomôcť 6 Už vieme ako pomôcť 7 Už vieme ako pomôcť 8 Už vieme ako pomôcť 9 Už vieme ako pomôcť 10 Už vieme ako pomôcť 11 Už vieme ako pomôcť 12 Už vieme ako pomôcť 13 Už vieme ako pomôcť 14 Už vieme ako pomôcť 15 Už vieme ako pomôcť 16 Už vieme ako pomôcť 17 Už vieme ako pomôcť 18 Už vieme ako pomôcť 19 Už vieme ako pomôcť 20 Už vieme ako pomôcť 21

   

 

 

História:

Šk. rok 2016/2017
Prešporáčik
Motýlia záhrada
ZOO
Šašo Ľuboš
Bubnovačka
Karneval
Detské múzeum
Deň Zeme
Veľkonočné tvorivé dielne
Putovanie kvapiek svetom
Vychádzka k potoku
Deň vody
Deň otvorených dverí v ZŠ
SĽUK Školička tanca
Fašiangový sprievod
KARNEVAL
Návšteva
Už vieme ako pomôcť
Poľovníčka v MŠ
Zimné radovánky
Náš stromček
Vianočný koncert
Od Lucie do Vianoc
Perníková chalúpka a Mikuláš
Mrázik
Ekovýchovný program
ŤUKI
Sadenie stromu
Jesenná slávnosť
Jesenná brigáda
Plavecký výcvik
Divadelné predstavenie: „Čert a Káča“
Divadelné predstavenie: „Dobrú chuť“
Turistická prechádzka
O chorej notičke
Exkurzia hasičskej stanice
Divadielko: O zvedavom sloníkovi
Naši najmenší

Staršie galérie

 

 

 

HLAVNÁ STRÁNKA   |   ZÁKLADNÁ ŠKOLA   |   MATERSKÁ ŠKOLA   |   KONTATY
Základná škola s Materskou školou, Vývojová 228 Bratislava - Rusovce
Stránku vytvorila firma EasyTech, s.r.o., grafika: © 2009 Ing. Martin Rimbala, redakčný systém na mieru: © 2009 Bc. Rastislav Kevický, KEVAR®

Seo servis